502 395 094 | dt@dlm.net.pl

Szkolenia

Zapraszamy na szkolenia fryzjerskie oraz na szkolenia z barberingu (strzyżenie i stylizacja brody). Prowadzimy szkolenia w różnych częściach kraju. Szczycimy się naszą szkołą Renée Blanche, powstałą z myślą o fryzjerach poszukujących najlepszych jakościowo produktów w konkurencyjnych cenach. Nasi szkoleniowcy są doświadczonymi fryzjerami i ekspertami w swoim fachu. Każdy z uczestników szkolenia otrzymuje certyfikat i drobny upominek.

 

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu:

Beata Gozdalska

Dyrektor Handlowy
e-mail: hurt@dlm.net.pl
tel.: 519 728 076

 

Najbliższe Szkolenia

2017

02.04 – Wrocław – Szkolenie Barberskie
09.04 – Sosnowiec – Szkolenie Fryzjerskie
09.04 – Wrocław – Szkolenie Barberskie
30.04 – Jelenie Góra – Szkolenie Fryzjerskie

 

Jeśli chcesz aby szkolenie odbyło się w Twoim mieście, koniecznie skontaktuj się z nami.

Szkolenia Renee Blanche

Rudi_DAmico-1024x1024-250x250

Rudy D’Amico

Rudy D’Amico króluje w świecie fryzjerstwa od 25 lat. Jest artystą z niezrównaną techniką i charyzmą. To nietypowe połączenie sprawiło, że zyskał międzynarodową sławę. Podczas prowadzonych przez niego seminariów każdy ich członek zarażany jest jego pasją do świata mody, koloru i zachęcany do poszukiwań nowych cięć. Kieruje nim przekonanie, że praca zespołowa generuje awangardę. Współpracę z firmą Renée Blanche rozpoczął w 2014 roku.

11-1-250x250

Robert Wypych

Robert Wypych prowadzi salony fryzur tłumnie odwiedzane przez klientki z całego Dolnego Śląska. Odnosi sukcesy w konkursach branżowych w Polsce i za granicą. Podczas prowadzonych przez niego seminariów każdy uczestnik będzie miał możliwość przyjrzeniu się technice tworzenia prostych i eleganckich fryzur, wysłuchania rad i profesjonalnych wskazówek. Stylista ceni sobie proste, geometryczne cięcia dla kobiet, a u mężczyzn nowoczesne i stosowne stylizacje. W 2016 roku rozpoczął współpracę z firmą Renée Blanche.

Zdjęcia ze szkoleń